3 Ocak 2017 Salı

LR Colours Nail Polish Remover Box

3 Ocak 2017 Salı

Herkese merhaba,
Bugün sizlere başlıktan da anlaşılacağı üzere,LR Colours nail polish remover box yani LR asetonsuz oje çıkarıcı kutusundan bahsetmek istiyorum.

lr-asetonsuz-oje-cikarici


Ürünle tanışmam,kozmetik blogu ve LR iş ortağı Hüzün Sarısı sayesinde oldu. Biliyorsunuz LR markası kozmetik marketlerde yok,iş ortaklarından temin edebiliyorsunuz.

lr-asetonsuz-oje-cikarici


LR Colours Nail Polish Remover Box hakkında bilgi vermem gerekirse,kapağını açtıktan sonra kalın bir folyoyla karşılaşıyorsunuz.Zira ben 10-15 dk uğraştım o folyoyu açabilmek için.Sonrasında içerisinde bol oje çıkarıcılı,sulu beyaz bir sünger var ortası kesilmiş.Oraya tırnağınızı sokup ojeyi tek seferde temizliyorsunuz.Aseton içermeyip,tırnağı besleyen yağlar içerdiği bildiriliyor.Aynı zamanda ürünü kullandıktan sonra ellerinizi yıkamanıza gerek yok-muş.

lr-colours-nail-polish-remover-box


Benim ürün hakkında incelememe gelirsek,umduğumdan çok yüksek bir performans gösterdi.Bu zamana kadar çok ürün hakkında iyi bildirimler aldım fakat kullandığımda o kadar da muhteşem değilmiş dedim ancak bu ürün gerçekten muhteşem!
Şöyle söyleyeyim,4 aydır kullanıyorum.Resimde de gördüğünüz gibi rengi çok pisleşti çünkü her türden ve renkten ojeyi sildim bu ürünle.Ve hala ilk gün olan performansını koruyor.Daha ne kadar kullanacağım bilmiyorum.. Simli oje ve glitter için bir kaç kez uğraşmanız gerekiyor,tek seferde silmiyor.Ama diğer türlü her ojeyi tek seferde kalıntısız bir şekilde temizliyor,pratik,tırnakları kurutmuyor,meyvemsi bir kokusu var.
Hediye olduğu için fiyatını bilemiyorum.Ama bu kadar uzun süre kullanıldığını düşünürsek fiyatı ne olursa olsun alınır. Duyduğuma göre yedekleri de varmış kendi kutumda kullanabileceğim.Yakın zamanda o şekilde değiştirmeyi de düşünüyorum.
Henüz LR asetonsuz oje çıkarıcı ile tanışmadıysanız,bir tanışın derim.
Sizin sevdiğiniz LR ürünleri neler? Paylaşırsanız ben de denemek isterim..
Sevgiyle kalın..

16 yorum:

 1. Ayak parmaklarınızı nasıl temizliyorsunuz?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu ürünle temizlemedim hiç.Bir de kış döneminde ayağıma oje kullanmıyorum :)

   Sil
 2. ben daha deneyemedim ama bütün yorumlar olumlu o yüzden umutluyum bakalım..

  YanıtlayınSil
 3. Bu asetonsuz oje çıkarıcısından çok memnunum .

  YanıtlayınSil
 4. Bunlar çok güzel. El için kullaniyorum. Maalesef ayak için pek uygun degil

  YanıtlayınSil
 5. Henüz denemediğim ama merak ettiğim bir ürün :) Güle güle kullan..

  YanıtlayınSil
 6. Ne kadar kullanışlı bir ürün, bence acil durumlar için iş masamda bulunmalı :)

  YanıtlayınSil
 7. Hep iyi şeyler okudum hakkında, uzun süre kullanılıyor olması da avantaj. Güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil
 8. Evet bu ürün gerçekten çok güzel. Sadece tırnaktaki ojeyi temizlemiyor aynı zamanda tırnakları da besliyor. Tırnak kırılmalarının önüne de geçiyor. Çok memnunum. Sizin de belirttiğiniz gibi folyo kapak zor açılıyor. İlk açmaya çalıştığımda bir miktar içindeki sıvı üzerime dökülmüştü, başka bir arkadaşıma gösterirken o da üzerine döktü. Buna rağmen hala bitmedi. 8 ay oldu ne zaman bitecek bilmiyorum :) Yedek olarak kullanılabilecek " Oje çıkarıcı" ürünü de var. Fiyatıda oldukça uygun, emin olabilirsiniz.

  YanıtlayınSil
 9. LR'ın BOX SET'i her evde olması gereken ürünlerden biri. Acil Yardım Spreyi + Concantre ve Propolis ten oluşuyor. Tamamen bitkisel içerikli olup ana kaynağı Aloe Vera'dır. Müthiş bir 3'lü. LR ın Zeitgard serisindeki yüz temizleme (Zeitgard1) ve yüz ütüleme (Zeitgard2) cihazları inanılmaz güzel ürünler. Anlatmak değil, görmek ve uygulamak lazım ürün etkilerini görmeniz için. Herbir ürünü çok güzel. Nerdeyse tüm ürünleri kullanıyorum.

  YanıtlayınSil

KOZMETİK BLOGUM COPYRİGHT © 2019 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.