26 Haziran 2016 Pazar

Ana Sayfa » , , , , » Responsive ile Blogger Tasarımım Yenilendi!

Responsive ile Blogger Tasarımım Yenilendi!

26 Haziran 2016 Pazar

Merhabalar

Bir süredir aklımda olan Responsive Blogger Tasarım düşüncem sonunda gerçekleşti. Peki neden Responsive tasarım istedim?
Fırsat buldukça boş kaldıkça blog okumayı çok seviyorum ama mobil olunca blogun tamamını görmek mümkün olmuyor. Web sürümü görüntüleyince de yazılar kayıp küçülüyor yine rahat okumak mümkün olmuyor. Bazen blogunu responsive yaptırmış bloglara giriyorum rahat rahat dolaşıyorum.

Sonra düşündüm; benim bloguma girenler de böyle sorun yaşayabilirler. O halde ne yapmalıydım? Sosyal Medya Kafe yazarı Sibel Hanım'a ulaşıp ricada bulundum. Dünyanın diğer ucunda olmamın önemi yoktu kafama takmıştım. Biliyorsunuz Blogger Tema Tasarımımı da kendisi yapmıştı. Onunla çalışmak zevkli:) Ve sonunda benim de bir responsive tasarımım oldu.

Eski mobil görünüm bu şekildeydi. 


Yeni halinde ise gördüğünüz gibi tek sayfada hem menülere, hem blog içi arama bölümüne hem takip etme gadgetine, sosyal medya ikonlarına kolayca ulaşmak mümkün. 


Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere Suudi Arabistan Cidde'den selamlar (:

14 yorum:

KOZMETİK BLOGUM COPYRİGHT © 2019 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.