16 Ocak 2016 Cumartesi

Kardesim Benim Film Incelemesi

16 Ocak 2016 Cumartesi
Herkese merhaba :)Bugün sizlerle 15 Ocakta gösterime giren ve girer girmez izlediğim Kardeşim Benim film incelemesinden bahsetmek istiyorum..O kadar heyecan ve istekle bekledim ki bu filmi,beklediğime de değdi diyebilirim.
Yönetmen Mert Baykal,başrollerde genç kızların sevgilisi Murat Boz,Burak Özçivit ve Aslı Enver oynuyor.Bildiğiniz gibi  oyunculukta son derece başarılı isimler.Film,yani kardeşim benim birçok duyguyu aynı anda hissettiriyor.Bir yandan kahkahalar atıyorsunuz,sinema salonu kırılıyor gülmekten.On dakika sonra ağlamaya başlıyosunuz.Sonra bir aşk sahnesine tanık oluyorsunuz.Sonra bir dram..  Yani fazlaca duygu karmaşası yaşanan bir film..Sonra bitiyor,aa nasıl yani yaa,bitmesin moduna geçiyor insan.
Çok fazla anlatıpta filmin anlamını kaybettirmek istemiyorum.Ama genel olarak,iki tane birbirine küs kardeşin babasının ölümünde mecburi olarak bir araya gelmesi ve babalarının vasiyetlerini yerine getirmek için yaşadıkları maceraları anlatan bir film.

Kesinlikle izlemelisiniz diyor,şiddetle tavsiye ediyorum..
Mutlu haftasonları dilerim..

14 yorum:

 1. gitmeden önce fikir almak iyi oldu teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Son zamanlarda izledğim türk filmlerinden sonra biraz soğudum türk sinemasından ama bu filmi merak ediyorum açıkçası tavsiye için teşekkürlee :)

  YanıtlaSil
 3. Yarın İnşallah gidiyoruz sinemaya.. Ben küçük oğlumla dışarıda kalıyorum ama kızlarım filmi izleyecek.. Olumlu fikirleri buradan almak hoşuma gitti. Teşekkürler..:) Sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. Aslında çok dikkatimi çeken bir film değildi ama anlatımınla merak ettim şimdi :)

  YanıtlaSil
 5. Türk fikmleri çok ilgimi çekmiyor genekde sonradan tv de seyrediyorum :))

  YanıtlaSil
 6. Benim de dikkatimi çekiyor. Bakalım nasıl çıkacak :)

  YanıtlaSil
 7. Beni de kendini çekemedi film :/

  YanıtlaSil
 8. Bende çok merak ediyorum, ilk fırsatta gitmeli...

  YanıtlaSil
 9. cok merak ettiğim bir film bu da :):) bloguma beklerim tatlım:)

  YanıtlaSil
 10. Burak özçivit için gitmeye deger :) gidecegim

  YanıtlaSil
 11. Ben de sonradan tvden seyredenlerdenim. Aslında sinemada izleyip destek de vermek gerekiyor ama zamansızlık nedeniyle yapamıyorum maalesef.

  YanıtlaSil
 12. çok istiyorum gitmek fragmanını bile izlemek istemedim :)

  YanıtlaSil

KOZMETİK BLOGUM COPYRİGHT © 2019 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.