22 Aralık 2015 Salı

Vissmate Camasir Suyu

22 Aralık 2015 Salı


Herkese mutlu bir merhaba..
Bugün sizlere bir süredir evimde deneyimlediğim yeni bir ürün Vissmate çamaşır suyundan bahsetmek istiyorum.
Bilindiği üzere çamaşır suyu evlerimizin olmazsa olmazı.Ancak günümüzde gelişen teknoloji ve her alanda kaydedilen ilerlemeler neticesinde sarı bidon çamaşır sularından vazgeçip daha koyu kıvamlı olanlara terfi etmiş durumdayız :) İşte tam bu noktada Vissmate (hijyende tek hareket) markasıyla tanıştık. 
Sitelerine baktığımda hakkımızda kısmında çok dikkatimi çeken bir kısım oldu,sizlerle de paylaşmak isterim.
"Vissplus,hedefleri doğrultusunda çalışırken,topluma,çalışanlarına ve doğaya saygılı olmak ana değerleri içerisinde yer almaktadır."
Vissmate çamaşır suyunu istediğimiz her alanda kullanabiliyoruz.Banyo temizliği,mutfak temizliği,bulaşık,çamaşır,vs.. Her alanda denedik ve hem ben hem annem sonuçtan oldukça memnun kaldık.Sadece dikkat edilmesi gereken bir nokta,suyla karışık olsa dahi üzerinize sıçrattığınızda direk beyaz lekeler oluşuyor :) Bu da ne kadar etkili bir ürün olduğunun bir göstergesi.
4 farklı kokuda ürün hazırlanmış.Çiçek Bahçesi, Çam Ormanları, Deniz Ferahlığı, Limon Çiçeği. Bu sebeple koku yönünden de bir sıkıntı yaşanmıyor.
Denemek isterseniz,şuanda HepsiBurada sitesinde indirimli olarak satışta.Benzerlerine göre ciddi fiyat farklılığı olan bu ürünü fiyatları yükselmeden denemenizi hatta stoklamanızı tavsiye ederim..
Sevgiler..

2 yorum:

  1. benzerlerinin yarı fiyatına resmen . iStanbul'da olanlar için ben Happy Center'da 3 tl gibi bir fiyata görmüştüm.

    YanıtlaSil

KOZMETİK BLOGUM COPYRİGHT © 2019 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.