27 Aralık 2015 Pazar

Huzun Sarisi ile Yeni Yil Hediyelesme Etkinligi2

27 Aralık 2015 Pazar
Merhaba sevgili arkadaşlar,
Geçtiğimiz Pazar 20 Aralık günü sevgili Hüzün Sarısı Blogun düzenlediği hüzün sarısı ile hediyeleşme etkinliği2 organizasyonundaydık.Etkinliğin amacı,çekilişle belirlenen kişilerin birbirlerine yeniyıl hediyesi vermeseydi.Geçen yıl da aynısı yapılmıştı,hatta bundan sonra gelenekselleşeceği söyleniyor. :)
Şirinevler'de Laures Cafede bir araya geldik 10 blogger.Çekilişte benim eşim,çok büyük tesadüfle ablam  Hüzün Sarısı olmuştu.O sebepten hediye seçimi benim için oldukça kolaydı.Masaların üzerinde herbirimiz için yılbaşı temalı kahve fincanları ve Pastel tarafından 1.seçilmiş Hüzün Sarısı ojelerden vardı.
Birkaç gün önce doğum günü olan Audrey'in Şekerleri İrem Hanım'ın da doğum gününü tekrardan kutladık :) Hoş bir süprizdi bence..
Sevgili Mor Hastası Blog herbirimiz için ayrı ayrı kitap ayracı biçiminde bloglarımızın ismi yazan hediyeler yaptırmış.Gerçekten çok özel bir hediyeydi.Paketlemesi de bir o kadar özenli ve güzeldi..
Gelelim minnoş hediyelerime :) Madame Coco sevdamı herkes bilir nerdeyse..Daha evvel Tam Burada dile getirmiştim alışverişimi ve ilgimi.Kıymetli ablam,bu ilgimi göz önünde bulundurarak Madame Cocodan battaniye ve çok sevdiğim desenli peçetelerden almış çokça.Onun dışında,yine Pastel Kozmetik markalı merak ettiğim bir kaç ürünü de eklemiş.Benim için çok verimli bir hediye paketi oldu :)
Saatler nasıl geçti anlamadım..Şansıma çok sevdiğim blogger arkadaşlarım oradaydı ve gerçekten çok güzel geçti.Katılımcı bloggerlar;
Hüzün Sarısı,Makyaj Kelebeği,Audrey'in Şekerleri,Makyajlı Kareler,Gülümse Yüzüme,Sende İncel,Mor Hastası,Birgün'de,Asimetrik Blog ve ben :)
Yapımda ve yayında emeği geçen herkese,öncelikle de bu güzel günün mimarı sevgili  Hüzün Sarısı'na teşekkürü bir borç bilirim.
Sevgiyle kalın..

19 yorum:

 1. Harika bir gündü. Hediyelerini güle güle kullan canım ��

  YanıtlayınSil
 2. Ne güzel olur bu buluşmalar. Yeni yılda da devam etsin bu güzellikler

  YanıtlayınSil
 3. Ben teşekkür ederim hem geldiğin hem bu güzel yazıyı hazırladığın için:))

  YanıtlayınSil
 4. merhaba bende yeniyılda uçma isterim

  YanıtlayınSil
 5. Hediyeleriniz güle güle kullanın , hepsi çok güzel.Kitap ayraçları çok özel ve güzel gerçekten.

  YanıtlayınSil
 6. Gelenek haline gelsin isterim. İyi seneler:)

  YanıtlayınSil
 7. Ne hoş görünüyorsunuz hepiniz.. Çok güzel bir organizasyon. Sevgiler..:)

  YanıtlayınSil
 8. Bence hediyeleşme bahane buluşma şahane oldu arada görüşelim yine böyle çok sevgiler ve iyi yıllar canım :)

  YanıtlayınSil
 9. Çok güzel bir gündü.En kısa zamanda tekrarlanması dileğiyle :))

  YanıtlayınSil
 10. çok güzel görünüyor, herkes güle güle kullansın hediyelerini.

  YanıtlayınSil
 11. ellerinize ve yüreğinize sağlık ben de yeni başladım. Boş zamanlarımda çok güzel bir aktivite yapmış olduğumu düşündürüyor. yaşadıklarımı paylaşmak güzelmiş.
  sevgiler

  YanıtlayınSil

KOZMETİK BLOGUM COPYRİGHT © 2019 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.