20 Şubat 2015 Cuma

14Subat14SevgiKadini Etkinlik Sponsorlari Vol1

20 Şubat 2015 Cuma
                                  

Herkese tekrar merhaba..
14 Şubatta bildiğiniz gibi çok güzel bir etkinlikteydim.Burada etkinlikle alakalı yazmıştım.Söylediğim gibi bol hediyeli geçmişti.O kadar bol ki,şuan sadece bir kısmını yazabileceğim.


İlk olarak,Tumusha Modaevi'ne teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum,benim için en önemli sponsorlar arasındaydı.Çünkü,hazır birşey de gönderebilmek varken,kendisi bizlerden ölçülerimizi rica etti ve özel dikim kalem etek hazırladı.Çok güzel bir kumaşı var ve tam üstüme göre.İlerleyen günlerde üzerimde kombinleyip sizlerle paylaşmayı düşünüyorum :) 


Kahve demek benim için hayat bağı demektir desem mübalağa etmiş olmam :) Tuğba Kuruyemiş e teşekkür ediyorum bu güzel paketi için.Zaten yakınen tanıdığımız,ürünlerini kullandığımız bir firmaydı.


Neva Color bizlere şık bir kutu içerisinde çeşitli ürünlerinden göndermiş.İçerisinde kullandıklarım ve yeni deneyeceklerim var.Kendilerine teşekkür ediyor,ilerleyen günlerde deneyimlerimi paylaşacağımı bildiriyorum.


Duru Bulgur çocukluğumdan beri bildiğim,çok eski ve köklü bir firma.Aramızda görmek sevindirdi.Ürünler modernize edilmiş şekilde çıktı karşımıza.Tek tek tarafımdan denenecek,teşekkür ediyorum.


Daha evvel ürünlerini yurtdışından aldığım,şimdilerde de Türkiyede doğrudan satıs yoluyla hizmete sunulan sponsorumuz Farmasi ye teşekkür ediyorum.Hatta aramızda olan sponsorlardan biriydi,ürünlerle ilgili detaylı bilgi verdiler.Lip balmı kullanmaya başladım bile :) 


Tam hasta olma mevsimindeyken,Abfen Pharma yı karşımızda gördük.Üstelik yetkilisi de aramızdaydı ve kullanımına dair bizi bilgilendirdi.Bir yetişkin,bir de çocuklar içindi hediyeleri.Teşekkür ediyorum.


Doğal ürünler hepimize daha fazla güven vermiştir.Bunlardan biri de blogger dostu Bebak. İlk kez gördüğüm gül içerikli ürünlerini denememiz için gönderdi.Rengine bayıldım tabi ki..İçeriğinin de iyi olduğuna dair şüphem olmasa da deneyimleyip paylaşacağım.Teşekkürler Bebak!


Etkinlik öncesi,başka bir ürün için daha bedenlerimiz istendi.Ve Black Spade firmasından iç çamaşırı hediyelerimiz geldi.Bir erkek,bir bayan için.Açıp inceledim,kumaşı oldukça güzel ve kaliteli görünüyor.İlk kez tanıştığım bir firma,çok teşekkür ediyorum.


Blogger dostlarından biri daha,Pakmaya yani mutfağın yıldızı.Ürünlerini sürekli olarak kullanıyorum.Burada ürünleriyle alakalı deneyimimi paylaşmıştım.Şık kutu içerisindeki bu güzel hediyeleri için teşekkür ediyorum.


Birkaç ay önce Salty Sardine ile tanışmıştık ve o günden beri düzenli kullanımımız sürüyor.Likit çamaşır deterjanı ve renk ayırıcı mendiller.Her ikisi de oldukça başarılı.Bitmek üzereydi,teşekkür ediyorum çok makbule geçti. :)


Dijital ortamda bişeyler okumak keyifli olsa da,alışkanlıklarından vazgeçemeyen bir toplum olarak sayfalarını çevirebildiğimiz,havada karada denizde ulaşılabilir olan şeyleri daha çok seviyoruz..Kitap gibi,gazete-dergi gibi.Bu,benim için anlamlı ve değerli hediyeleri için Optimum Kitap ve Timaş yayınlarına teşekkür ederim.


Takma tırnak ve takma kirpik hiç kullanmadım.Beliz Kozmetik ten gelen hediyelere bakarsak kullanacağım sanırım :) Deneyimimi paylaşıyor olacağım.Beliz Kozmetiğe teşekkürler.


Şimdilik burada son veriyorum.Devamı ilerleyen günlerde olacak.Tekrar 
Hüzün Sarısı ve Pınarla Hayat a teşekkür ediyorum bu nazik davetleri için.

Sevgiler..

9 yorum:

 1. Hepsi çok güzel görünüyor ama ya kıskandım ben :D İyi günlerde kullanılsın hepsi :)

  YanıtlayınSil
 2. Süper sponsorlar, süper etkinlik olmuş. Güle güle kullanın. Sevgiler

  YanıtlayınSil
 3. Hediyelerinizi güle güle kullanın.
  Blogunuzu GFC den takibe aldım, sizi de beklerim.
  http://nowacraft.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 4. En çok da kitap olayını kıskandım, ne yalan söyleyeyim. Hiçbir teknoloji kitabın yerini tutar mı zaten?
  Hoşça kalın :)

  YanıtlayınSil

KOZMETİK BLOGUM COPYRİGHT © 2019 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.