9 Ekim 2014 Perşembe

Mucizevi Rimel Essence..

9 Ekim 2014 Perşembe

Rimel hepimiz için makyajın olmazsa olmaz parçalarındandır.Öyle ki,rimelsiz bir günlük makyaj bile düşünülemez.Kaleme aldığım bu mucizevi Essence rimel,biz bayanlar olarak aradığımız tüm özellikleri içinde barındırıyor.Nedir bu özellikler?

Kalıcı olması,yoğun siyah renginin olması,dolgun göstermesi fakat takma kirpik izlenimi uyandırmaması ve tabi ki fiyatının her bütçeye uygun olması.. Essence i love extreme rimel,pembe zemin üzerine siyah yazılı,görsel olarak çok sevimli.Bir maskarada aradığımız tüm özelliklere bir cevap olarak hazırlanmış gibi..Türkiyede ve tüm dünyada güzellik ürünleri mağazalarında hatta internette bile bulmanız mümkün. Satış fiyatı 10-15 TL arasında değişiyor ve düzenli kullanım dahilinde 2 ay kadar kullanılabiliyor.Tek olumsuz yönü waterproof olmaması yani suya dayanıklı olmaması.Bunu da makyaj temizlerken bir tık daha kolay çıkarabileceğimizi düşünerek es geçebiliyoruz..


Çok önemli bir nokta,Essence Kozmetik ürünlerini test ederken hayvanları kullanmıyor.Hayvansever bir şirket ve bunu politikalarına dahil etmiş durumdalar.Bu yüzden onları kutluyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz..
Sevgiler..


7 yorum:

 1. Waterproof ürünlerden çıkarma işleminin zorluğu sebebiyle soğumuş durumdayım. Essence birçok ürünüyle gönlümü kazanan firmalardan..
  Tavsiyene uyup en kısa sürede i love extreme rimel edineceğim...
  Sevgiler...

  YanıtlayınSil
 2. Ben de aynı düşünce içindeyim :) waterproof olması cidden sorun..

  YanıtlayınSil
 3. Tavsiyene uyacağım bende en kısa zaman içinde edineceğim bir tane ,sevgiler...

  YanıtlayınSil
 4. essence urunlerini bende cok seviyorum iyi gunlerde kullan canım
  ödülledim seni bu arada sevgiler :)

  YanıtlayınSil
 5. Essence'in maskaralarını herkes övüyor. Bir fırsatta ben de deneyeceğim.

  YanıtlayınSil

KOZMETİK BLOGUM COPYRİGHT © 2019 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.