9 Kasım 2015 Pazartesi

Madame Coco Sorunsalı

9 Kasım 2015 PazartesiHepimizin bildiği gibi Madame Coco belli kalite standartları olan,her alışveriş merkezine gittiğimizde uğramadan çıkmayacağımız bir mağaza.Fakat son günlerde yaptığı güzel kampanyalar,kurumun kalite standartlarını düşürdü gibi geliyor bana..


Geçtiğimiz günlerde Antalya Terracity ve İstanbul Profilo Avm şubelerine gittim alışveriş için.Gerçek anlamda bir izdiham vardı ve buna karşılık sadece 2 personel çalışıyordu mağaza içinde.Ortam adeta bir semt pazarı görünümündeydi.Aynı zamanda taşımak istemediğim bazı ürünleri de internetten satın aldım.1 ay olmak üzere,onlar da gelmedi.. 
Ne dersiniz? Madame Coco da politika değişikliğine mi gidiyor acaba?Az personel (yorgun personel),çok iş,düşük fiyatlar,düşük kalite standartları..
Hep birlikte ilerleyen zamanlarını göreceğiz..
Sevgiler..

18 yorum:

 1. bence kalitelerini daha da artırmaları lazım internet uzerinden daha avantajlı sanırım alısveriş yapmak.
  mimledim seni bu arada :))

  YanıtlayınSil
 2. Çok haklısınız. En kısa sürede mime döneceğim :)

  YanıtlayınSil
 3. merhaba blog keşif etkinliğinden geliyorum bloğuma beklerim http://2015egirerken.blogspot.com.tr/
  sevgiler :)

  YanıtlayınSil
 4. Ay benimle aynı fikirde olan birini buldum ya sonunda! Yazını"Haklı."Katılıyorum.Kesinlikle yerden göğe kadar haklı." cümlelerinin eşliğinde okudum:)
  Bu arada takipteyim ziyaretini beklerim:)
  http://benimivirzivirlar.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 5. ilgisiz suratı düşük satış personeline ürün sorduğumda (yerini bilmiyorum az önce bir yerde gözüme çarptı ararsanız bulabilirsiniz) demişti..bir kaç dakika afalladım olduğum yerde daire çizerek göz gezdirdim bulduktan sonra da hem aldım hem de kavga ettim :)) çünkü o battaniyeyi kızım çok istiyordu :)

  YanıtlayınSil
 6. 1 yıl geçmiş ama hiçbirşey değişmemiş :) madame coco hala aynı

  YanıtlayınSil
 7. Semt pazari konusunda cok haklisin etraf yastik dolu bi ozen bi guzel dekore etmek yok her gittigimde aldigim tek sey buzdolabi susleri onlara bayiliyorum

  YanıtlayınSil
 8. yaa bende sitelerinden alışveriş yapmayı düşünüyordum tedirgin oldum şimdi 1 ayda yurtdışından ürün geliyor yahu :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. belki şimdiye düzelmiştir bilemiyorum son durumunu :/

   Sil
 9. satış politikaları maalesef çok yanlış olan bir firma. Bazı ürünleri evet çok güzel ama personel sebebiyle ürün beğensem bile online alıyorum.

  YanıtlayınSil
 10. English home'un eski ortağı ayrılıp madame coco yu kurdu ) bu gereksiz bilgide burada dursun

  YanıtlayınSil

KOZMETİK BLOGUM COPYRİGHT © 2019 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.